Łódź Wikingów
ul. Wikingów 1
76-212 Rowy
Wakacje nad morzem

Ruchome wydmy

Słowiński Park Narodowy to największy w Europie pas ruchomych wydm. Wydmy nieustannie przemieszczają się i osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów.

Park linowy

W roku 2012 powstał park linowy przy ulicy Wczasowej w Rowach. Na turystów czekają łącznie trzy rodzaje tras o różnych poziomach trudności.

Rejs łodzią motorową

W sezonie letnim z portu w Rowach (zejście przy pomoście) można skorzystać z rejsu łodzią motorową pełną morskich wrażeń i niezapomnianych emocji.

Kluki i Smołdzino

Muzeum wsi Słowińskiej - skansen w Klukach koło Smołdzina, w miejscu pierwotnej lokalizacji kultury Słowińców ludności zamieszkałej niegdyś nad jeziorami Gardno i Łebsko.

Dolina Charlotty

W dolinie Charlotty odbywają się cyklicznie koncerty Legend Rocka, kabarety i wiele innych imprez w niezwykłej atmosferze, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób.

Latarnia Morska w Czołpinie

Wieża wznosi się na wysokiej wydmie na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Latarnia stanowi jedną z jedenastu stacji brzegowych na polskim wybrzeżu.

Ustka

Miasto położone 18 km od Rowów z pięknym portem i promenadą. W sezonie na gości czeka mnóstwo atrakcji, m.in. coroczny festiwal sztucznych ogni.

Kitesurfing i Windsurfing

Jezioro Gardno to dobre miejsce na naukę kitesurfingu i windsurfingu ze względu na stabilne wiatry i płytką wodę. Dodatkowe informacje: surfcamp-gardno.pl.

Spływy kajakowe

W okolicy organizowane są spływy kajakowe rzeką Łupawą i Słupią. To wymarzony sposób na spędzenie gorących dni na łonie natury.
© Łódź Wikingów. Wykonanie: strony internetowe słupsk